Naujienos

Šiek tiek Provanso

Lengvas provanso stilius, vieno aukšto nuosavame name. Namo eksterjeras dera su namo interjeru. Provanso stilių pabrėžėme romantiškomis užuolaidomis su siuvinėtais raštais. Visos spalvos žemiškos ir ramios, o užuolaidos įnešė lengvumo ir jaukumo. Miegamąjame taip pat išlaikytas provanso stilius. Naktinės užuolaidos su stilizuotų gėlių raštais puikiai dera prie sienų bei baldų atspalvių. Namuose lengva, gera ir gražu :)

plačiau
Šviesus, šiuolaikiškas interjeras

Šviesus, šiuolaikiškas interjeras. Ramių atspalvių, jaukūs ir harmoningi namai. Vaikino kambario užuolaidoms parinkome naujo dizaino audinį su medžių motyvais apačioje. Merginos kabaryje atitinkamai parinktas audinys iš tos pačios paletės, tik kito atspalvio. Taip išlaikėme bendrą stilistiką name ir pagyvinome jaunuolių kambarius derančių spalvų užuolaidomis. Puikūs audiniai, sprendimai ir džiuginantis rezultatas :)

plačiau
Klasikinis interjeras

Klasikinį interjerą sukūrėme užuolaidų pagalba. Dieninės užuolaidos iš klasikinio tiulio su siuvinėta apačia, o naktinės užuolaidos su subtiliais klasikiniais raštais, priderintos prie baldų. Dėl praktiškumo parinti roletai, o namų jaukumą ir klasikinį stilių pabrėžė  dieninės bei naktinės užuolaidos (dekoras).

plačiau