Naujienos

Klasikinis interjeras
Klasikinis interjeras

Jaukumą ir estetiką kurkime kartu!

 

Roletai, dieninės užuolaidos, naktinės užuolaidos (dekoras)- šiuo metu vis populiarėjantis derinys. Roletus renkamės dėl praktiškumo, tačiau jaukumą namuose sukurs užuolaidos.

 

Didelėje erdvėje labai trūko jaukumo- klasikinio stiliaus užuolaidos su parišimais užpildė erdvę ir padėjo sukurti jaukius namus:)

​Dieninės užuolaidos iš tiulio užtikrina gerą permatomumą ir jaukumą. Šios užuolaidos yra su rašteliu apačioje, kas suteikia dar daugiau grožio klasikiniam interjerui. Dieninės užuolaidos iš tiulio yra nesenstanti klasika ir pakankamai patvarus bei nelepus audinys. Šios užuolaidos praktiškai nesiglamžo, o jei ilgai buvo sulankstytos - tai lengvai išsilygins!

​Naktinės klasikinio stiliaus užuolaidos yra šiltų atspalvių. Tokio atspalvio ir raštų naktinės užuolaidos - nesenstanti klasika. Šiame interjere naktinės užuolaidos derintos su stalo ir kėdžių rėmo atspalviu bei kitais svetainės baldais.

​Kai užkabinome naktines užuolaidas - interjeras prisipildė jaukumo ir šilumos:) Džiaugiamės su kaupu įgyvendinę kliento norus.

​Laikikliai užuolaidų parišimams taip pat gerai apgalvota detalė, priderinta tiek spalviškai tiek stilistiškai prie bendro interjero.